Filtruoti pagal

Prieinamumas

Prieinamumas

Kaina

Kaina

  • 1,00 EUR - 11,00 EUR

BIBS

Populiarieji BIBS čiulptukai. Žaismingi vyšnios formos natūralaus latekso čiulptukai „Bibs Colour“ sukurti mažyliui nuraminti patenkinant jo instinktyvų poreikį žįsti. Vyšnios formos (apvalus) čiulptukas labiau panašus į krūtį nei kitokie čiulptukai. Jo spenelis pagamintas iš natūralaus latekso – 100 proc. natūralios medžiagos. Natūralus lateksas yra patvarus, švelnus ir elastingas. Spenelis turi skylutę orui ir čiulpiamas susiglaudžia, todėl mažyliui lengva išstumi iš jo orą – taip imituojamas krūties čiulpimas. Čiulptuko pagrindas pagamintas iš polipropileno (PP) – tvirto ir lengvo plastiko. Jis šiek tiek išgaubtas, kad nedirgintų odos, ir turi angas orui bei apsauginę rankenėlę.

Sudėtis

Spenelis – 100 proc. natūralus lateksas, pagrindas – polipropilenas (PP). Atitinka standartą EN 1400. Sudėtyje nėra difenilolpropano (BPA) ir polivinilchlorido (PVC). Čiulptukai „Bibs Colour“ reguliariai tikrinami atsitiktinės atrankos būdu Danijos vartotojų laboratorijoje. Jie gaminami nenaudojant vaikų darbo, kontroliuojamoje aplinkoje.

Dydžiai

1 dydis (0–6 mėn.) Svoris 5,95 g. Pagrindo skersmuo 45 mm. Spenelio ilgis 27 mm, plotis 15 mm.

2 dydis (6-18 mėn.) Svoris 5,95 g. Pagrindo skersmuo 45 mm. Spenelio ilgis 30 mm, plotis 14 mm.

3 dydis (18+)

Laikymas

Čiulptukas turi būti laikomas sausai ir apsaugotas nuo nešvarumų, pvz., spintelėje arba jam skirtame dėkle. Jį reikia saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių ir karščio, nes jų veikiamas natūralus lateksas gali susilpnėti. Nelaikykite čiulptuko pamerkto į dezinfekuojamąjį ar sterilizuojamąjį skystį, nes gali sumažėti jo patvarumas.

Naudojimo instrukcija

Prieš pirmą kartą naudodami čiulptuką sterilizuokite jį pamerkdami į verdantį vandenį. Į čiulptuko vidų per skylutę orui gali patekti vandens – suspauskite čiulptuką, kad į jį patekęs vanduo ištekėtų. Čiulptukus valykite ir sterilizuokite kasdien. Jiems sterilizuoti nenaudokite mikrobangų krosnelės, ploviklių ir indaplovės, nes tai kenkia natūraliai gumai. Dėl saugumo ir higienos keiskite čiulptuką nauju kas 4–6 savaites. Jei čiulptukas netyčia atsidurtų pernelyg giliai mažylio burnoje, švelniai jį išimkite. Trys jame esančios angos neleis mažyliui uždusti. Dėl mažylio dantukų ir sveikatos nerekomenduojama merkti čiulptuko į saldintus gaminius ar vaistus. 100 proc. natūralus kaučiukas, iš kurio pagamintas čiulptuko spenelis, retais atvejais gali sukelti alerginę reakciją. Gaminys atitinka Europos standartą EN 1400+A1. ĮSPĖJIMAS! Dėl Jūsų mažylio saugumo Prieš naudodami čiulptuką kas kartą jį atidžia patikrinkite, ypač jei mažylis turi dantukų. Patampykite čiulptuką visomis kryptimis. Nebenaudokite, jei pasirodytų, kad jis yra pažeistas ar nebetvirtas. Naudokite tik specialius pagal standartą EN 12586 išbandytus čiulptukų laikiklius. Neriškite prie čiulptuko jokių raištelių ar kaspinėlių, nes mažylis gali uždusti. Saugokite čiulptuką nuo tiesioginių saulės spindulių. Neriškite čiulptuko mažyliui prie kaklo, nes jis gali susižaloti.

BIBS

Rasta 36 prekės(-ių).

Rodoma 1-12 iš 36 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai